10-latka pomaga dzieciom z Afryki. Zbudujmy szkołę w Namanga!

Natalia, zaprasza Was do Namagi i osobiście Was oprowadza w przewodnim filmiku:

Natalia ma 10 lat i jest niezwykłą dziewczynką. Po podróży do Afryki – gdzie spotkała swoich rówieśników – zdecydowała, że chce im pomóc. Zbiera pieniądze na budowę szkoły w Nyamanga w Tanzanii. A to nie pierwsza jej akcja charytatywna. Pokażmy Natalii, że tym razem również się uda!

Choć ma zaledwie dziesięć lat , to udowadnia, że pomagać można zawsze. Natalia Zywert, której rodzice są wolontariuszami Fundacji Mają Przyszłość, nagrała film o jednej z tanzańskich szkół i w ten sposób chce pomóc swoim rówieśnikom z Afryki. Zebrane przez młodą wolontariuszkę pieniądze zostaną przeznaczone na wybudowanie w placówce dwóch sal lekcyjnych dla 150 dzieci.

Natalka będąc na jednej z wycieczek w Tanzanii zaangażowała się w pomoc tak mocno, że postanowiła osobiście dopilnować tego, by nowe klasy powstały. Dlaczego? Ponieważ, jak sama mówi, widziała warunki w jakich na co dzień przebywają dzieci – niebezpieczne, ciasne pomieszczenia, które pękają w szwach.

By zrealizować cel potrzeba minimum 23 miliony szylingów tanzańskich, czyli ok. 40 000 zł. Obecnie udało się zebrać 12 tys. zł. Do końca akcji pozostało niespełna 3 tygodnie!

Więcej szczegółów o akcji oraz sposób wpłaty znajdziesz tutaj:

https://polakpotrafi.pl/projekt/green-eden

Nie ma nic cenniejszego dla dziecka niż wkład w jego lepszą przyszłość.
I nie ma nic cenniejszego dla dorosłego niż radość dziecka”