Fundacja Mam Marzenie znów przynosi uśmiech. Julia spotkała się z Cleo!

Redakcja Polska Ma Sens

6-letnia Julia, podopieczna warszawskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, spotkała się ze swoją ulubioną piosenkarką Cleo.  Jej największe marzenie spełniło się i dziewczynka wystąpiła na scenie i  zaśpiewała razem ze swoją idolką piosenkę „My Słowianie”.

Podczas spotkania dziewczynka nie tylko śpiewała z Cleo, ale dostała też mnóstwo prezentów. Julia otrzymała strój rodem z teledysku do piosenki „My Słowianie”, płytę, plakaty i pocztówki z wizerunkiem ulubionej piosenkarki z specjalnymi autografami. Cleo podarowała Julii osobisty prezent, czyli breloczek z koroną, z którym dziewczynka nie rozstaje się nawet podczas snu.   Dziewczynka i wokalistka zaśpiewały razem dwie piosenki: „My Słowianie” oraz „Brać”, jednocześnie tańcząc w rytm muzyki.

Działalność Fundacji Mam Marzenie w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Dzięki energii i zaangażowaniu wolontariuszy w całej Polsce od początku działalności Fundacji spełniono już ponad 6 800 marzeń. Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić stronę www.MamMarzenie.org, gdzie znajdą informację, jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji.

Przy spełnianiu marzenia Julii pomogli: Piosenkarka Cleo oraz jej menadżer i koledzy z zespołu, Warszawski Teatr Kamienica, jego właściciel Emilian Kamiński i jego pracownicy – pan Sebastian i Pani Monika, Bartek Wierzbicki, który wykonał pamiątkowe zdjęcia, Trójka anonimowych osób, które pomogły cicho, ale bardzo skutecznie.

Teraz o swoje marzenie walczy kolejna podopieczna fundacji. Marzeniem 8-letniej Julii jest wyjazd nad Morze Bałtyckie.  –  Pobyt na plaży, przyglądanie się falom i latającym mewom jest tym co ucieszyłoby mnie najbardziej – mówiła dziewczynka w rozmowie z przedstawicielami fundacji. Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: Ilona Osadnik, e-mail: ilona.osadnik@mammarzenie.org, tel.: 600 620 815

spelnione_marzenie_autor_fot_bartek_wierzbicki_05
Fot. Bartek Wierzbicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Fundacji Mam Marzenie pisaliśmy też tutaj.

 

 

w ramach projektu „Życzliwa Polska ma Sens” – sfinansowano ze środków Fundacji PZU/Partner Fundacja PZU
logo-pzu