Polska Ma Sens – sesja zdjęciowa

Dzisiaj pokazujemy, że istniejemy nie tylko w Internecie. Logo Polska Ma Sens pojawiło się na koszulkach modeli, Patrycji i Tomka. Wyszli wysoko, by za naszą namową spojrzeć na miasto z innej perspektywy…  Przecież to właśnie różne punkty widzenia zamierzamy pokazywać. Marina Shumilina w swoim obiektywie postarała się uchwycić hasło przewodnie: Myślę. Pozytywnie.

IMG_2230 MP (Copy)

 

Polska Ma Sens wróciła po przerwie odświeżona. Bardzo nas to cieszy i mamy nadzieję, że nasza radość udzieli się również czytelnikom. Bez zmian pozostaje natomiast idea, która nam przyświeca.

Często zapominamy, że w Polsce i na świecie dzieje się dużo dobrego. A może nawet nie mamy okazji, żeby to dostrzec? Jesteśmy tu dla Was, żebyśmy mogli wspólnie spojrzeć w pozytywną stronę. Wcale nie musimy się we wszystkim zgadzać, ale dajmy sobie szansę na wymianę poglądów, rozejrzyjmy się dookoła. Polska jest różnorodna i to jest dobre.

IMG_2140 MP (Copy)

Będziemy się rozwijać i sięgać po więcej, mierzyć jeszcze wyżej. Polska Ma Sens to nie tylko portal internetowy, to również sposób patrzenia na świat, którym chcemy się z Wami podzielić.

IMG_2082 MP (Copy)

IMG_2025 MP (Copy)

 

Za pomoc w przygotowaniu sesji dziękujemy Cafe Oranżeria w Krakowie.

Zdjęcia: Marina Shumilina
Modelka: Patrycja Zagaja
Model: Tomasz Bugajski
Makijaż: Klaudia Coner
Fryzura:  Magdalena Łukaszewicz