Przewietrzmy trochę nasz grajdół

Jarosław Kuźniar dla Polska Ma Sens

Polakom przydałoby się coś lekkiego, z poczuciem humoru. Allen ma tego w sobie w cholerę.

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Spotkaliśmy się w Nowym Jorku z Woodym Allenem. Kilka lat temu głośno było o pomyśle, żeby nakręcił film w Polsce. Przypomnieliśmy mu o tym – niczego nie wykluczył, a nawet wymienił kilka miast oprócz Krakowa, który był brany wtedy pod uwagę. Teraz dowiedzieliśmy się, że faktycznie trwają rozmowy z przedstawicielami jednego z polskich miast i prawdopodobnie kolejny film Allena powstanie właśnie w Polsce… Zaczynamy więc akcję #woody4poland!

Pytamy: jak Woody Allen mógłby pokazać Polskę? W którym polskim mieście powinna rozgrywać się akcja jego filmu? Jaką historię powinien opowiedzieć? Czy to w ogóle dobry pomysł, żeby właśnie Woody Allen robił film o Polsce? Czekamy również na Wasz głos w tej dyskusji. Swoje opinie i pomysły ślijcie na adres info@polskamasens.pl

Co na ten temat powiedział nam Jarosław Kuźniar? Rozmawiała z nim dziennikarka Polska ma Sens, Joanna Bąk.

Nigdy nie powstanie coś, co spodoba się wszystkim Polakom. Nieważne, czy ktoś jest mistrzem – nie da rady stworzyć czegoś, co spodoba się i zachwyci wszystkich.Film Allena o Polsce mógłby być ciekawy, ale jest kompletnie nierealny.

Patrząc na to, co się dzisiaj dzieje, Polakom przydałoby się coś lekkiego, z poczuciem humoru. Allen ma tego w sobie w cholerę.

Krzywe zwierciadło – to przewietrzy trochę nasz grajdół.

Jarosław Kuźniar – dziennikarz radiowy i telewizyjny, pracował m.in. w Trójce, Radiu ZET, TVN24, TVN. W ubiegłym roku wziął udział w głośnej kampanii społecznej Hejt stop.

Przeczytaj więcej o #woody4poland:

Rozpoczynamy akcję #woody4poland! Wspólnie pokażmy Woody’emu Allenowi, że są w Polsce ludzie, którzy na niego czekają.Dołącz do nas i napisz, w którym polskim mieście Woody powinien nakręcić swój film!

Opublikowany przez Polska Ma Sens na 21 marca 2016