Rafał cierpi na jałową martwicę kości udowej. Możesz pomóc!

Rafał jest młodą osobą pełną chęci do życia, mającą wiele planów, których w obecnej chwili nie może realizować. Jego plany pokrzyżowała diagnoza, którą usłyszał kilka miesięcy temu: to samoistna jałowa martwica głowy kości udowej. Choroba uniemożliwia mu poruszanie. Konieczny jest zabieg, na który Rafał zbiera pieniądze. Ty też możesz pomóc!

Pierwsze objawy pojawiły się pod koniec 2015 roku. Noga zaczęła pobolewać w obrębie biodra. Objawy nasilały się coraz bardziej. Od początku nowego roku ból występujący w biodrze nasilił się do tego stopnia, iż promieniował na całą nogę, co nie pozwalało spać w nocy ani normalnie funkcjonować. Pierwsza wizyta u specjalisty w kwietniu br. i pierwsze nietrafione diagnozy. Rezonans magnetyczny wykazał jednak bezbłędnie, potwierdziło się najgorsze: jałowa martwica głowy kości udowej. W tej sytuacji trzeba działać szybko, konieczny jest zabieg operacyjny zwany forażem biodra metodą Wrihte.

Na zabieg wstawienia endoprotezy biodra w naszym kraju czeka się co najmniej 5 lat. Sytuacja, w której znalazł się Rafał zmusza, by wykonać zabieg w prywatnej klinice. Wiąże się to z bardzo dużymi kosztami. Niestety, Rafał bez pomocy nie jest w stanie osiągnąć takiej sumy. Każdy najmniejszy grosz jest cenny. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zabieg endoprotezoplastykę biodra oraz rehabilitację.

Rafał zwrócił się do naszej redakcji z prośbą o pomoc. Nie zostawmy go z tą prośbą samego! Jak pomóc? Odwiedź profił Rafała: https://pomagam.pl/Rafal21

rafal