Rozmawialiśmy z Woodym Allenem!

Z Woodym Allenem rozmawia Joanna Bąk

 

Poniżej krótkie wideo z naszej rozmowy z Woodym Allenem. Spotkaliśmy się z nim po jego koncercie w Nowym Jorku, żeby przypomnieć o pomyśle sprzed kilku lat: ten jeden z najsłynniejszych amerykańskich reżyserów miał nakręcić film w Polsce, akurat w Krakowie. Ale… jak sami możecie zobaczyć, pamięta też inne miasta, bo w Polsce był dwukrotnie.

Zaczynamy akcję #woody4poland! Kontaktujemy się z przedstawicielami kultury, aktorami, reżyserami, ale też z władzami polskich miast czy politykami, żeby porozmawiać o tym pomyśle. Ten film może się udać! Pytamy: jak Woody Allen mógłby pokazać Polskę? W którym polskim mieście powinna rozgrywać się akcja jego filmu? Jaką historię powinien opowiedzieć? Czy to w ogóle dobry pomysł, żeby właśnie Woody Allen robił film o Polsce? Czy to ma sens? :) Czekamy również na Wasz głos w tej dyskusji. Swoje opinie i pomysły ślijcie na adres info@polskamasens.pl

Rozpoczynamy akcję #woody4poland! Wspólnie pokażmy Woody'emu Allenowi, że są w Polsce ludzie, którzy na niego czekają.Dołącz do nas i napisz, w którym polskim mieście Woody powinien nakręcić swój film!

Opublikowany przez Polska Ma Sens na 21 marca 2016

Przeczytaj więcej: