Ruszyła budowa Sunrise Festival 2016

Nadchodząca edycja festiwalu Sunrise w Kołobrzegu zapowiada się równie imponująco jak w latach ubiegłych. Do nadmorskiego kurortu przylecą gwiazdy muzyki klubowej, a potężna multimedialna scena będzie zapierać dech w piersiach.

 

W piątek rozpocznie się Sunrise Festival 2016. Do nadmorskiego kurortu zjadą wielkie gwiazdy muzyki elektronicznej i blisko 100 tysięcy uczestników. Sprawdź jak będzie prezentować się scena na parkingu!

produkcja dzien 4

Za kilka dni rozpocznie się 14 edycja festiwalu Sunrise w Kołobrzegu. Sympatycy tej imprezy mogą przygotować się na niesamowite doznania. Festiwal rozpoczyna się w piątek i potrwa aż do niedzieli. W ostatni dzień festiwalu, jak zwykle, uczestnicy przeniosą się o poranku na After Party na plazy przy Kamiennym Szańcu, by później posłuchać największych klasyków Sunrise Festival z udziałem ATB, DJ’a Krisa i innych w Amfiteatrze. Od kilku dni do Kołobrzegu zjeżdzają tiry ze sprzętem scenicznym z całej Polski. Organizatorzy przygotowują ogromne multimedialne sceny, z których jak fontanna będą tryskać efekty sceniczne. Przedstawiamy kilka fotografii efektów pracy po 4 dniu budowy sceny na parkingu. Wygląda imponująco!

 Więcej informacji już wkrótce.

www.facebook.com/sfmdt

 Ostatnie bilety na piątek zamówisz na:

www.bilety.sunrisefestival.pl