Stylowy bloger modowy z Polski podbija Internet

"Nie oglądam telewizji, ani nie słucham radia. Kontakt ze światem zapewnia mi Internet, który ma tę przewagę nad radiem i telewizją, że to ja decyduję, co czytam i oglądam. Nie lubię, gdy czyni to za mnie specjalista od robienia wody z mózgu, który podsuwa mi gotowe opinie. Jestem wrogiem terroru poprawności politycznej"

 

Co jakiś czas w Internecie pojawiają się informacje o „nietypowych” blogerach modowych z całego świata. Wyróżniają się pochodzeniem, wiekiem albo oryginalnym stylem ubierania. Jan Adamski przykuwa uwagę przede wszystkim niezwykłą klasą i ponadczasowym stylem. I już niedługo będzie jeszcze bardziej popularny – w Polsce i zagranicą. Bardzo w to wierzymy. Dzięki sukcesowi na Instagramie już jest o nim bardzo głośno!

 

To ponad 60-letni bloger, który po prostu lubi dobrze wyglądać i do tego też zachęca czytelników. Mogą oni nawet wysyłać mu zdjęcia swoich stylizacji, a jak zapowiedział Jan – z przyjemnością je opublikuje i skomentuje dobór garderoby. W komentarzach na jego blogu toczą się długie dyskusje dotyczące wyboru skarpetek, kapeluszy, marynarek, a sam Jan zawsze chętnie służy radą.

janadamski5
Nie chce, by mówiono do niego „proszę pana”, do innych też zwraca się po imieniu. Kocha ptaki, kwiaty i rock progresywny. Między popularnymi wpisami z radami „jak dobrać garnitur?”, znajdują się też komentarze dotyczące bieżącej polityki. Jak sam bloger mówi o sobie – nie ogląda telewizji, nie słucha radia, ale wszystkie informacje czerpie z Internetu, który daje mu poczucie wolności.

janadamski7
Sesje zdjęciowe robi żona Jana, Małgorzata, wybierając piękne plenery pasujące do eleganckiego stylu blogera. Czasem pojawiają się też problemy. W poszukiwaniu dobrego miejsca do sesji, trzeba często się przebierać i jeździć samochodem, a jak wspomina Jan: „w trakcie takiego przejazdu, wiadomo, spodnie i koszula się wygniotą i nie wyglądają już tak nieskazitelnie.” Dodaje też, że poświęca blogowi codziennie mnóstwo czasu. „Napisanie jednego wpisu zajmuje mi przeważnie kilka godzin, ale są i takie, nad którymi pracuję 20 – 30 godzin.”

 

 

Jan Adamski staje się powoli gwiazdą Instagrama – dzięki tej aplikacji dociera do międzynarodowego grona odbiorców, którzy od dawna doceniają tak stylową męską modę. Systematycznie liczba jego fanów się zwiększa.

 

janadamski9
Zdecydowanie potrzebujemy więcej takich ludzi na polskich ulicach – nie tylko dobrze ubranych, ale po prostu dzielących się swoją pasją i emanujących pozytywną energią. Lektura bloga Jana jest przyjemnością, również dla niezainteresowanych modą. Jan pisze lekko, z nutką dystansu, nienachalnie zapraszając do swojego świata. A jego świat bardzo łatwo polubić. Blog Jana: tutaj.

 

janadamski11
Wszystkie zdjęcia pochodzą z bloga: JanAdamski.eu

 

w ramach projektu „Życzliwa Polska ma Sens” – sfinansowano ze środków Fundacji PZU/Partner Fundacja PZU


logo-pzu