Wieczory przy winie pod Baranami

Pewnym krokiem w Nowy 2016 Rok

Kolejne spotkanie z cyklu „Zwyczajnie niezwykłe…” to warsztat coachingowy mający na celu pomóc Ci rozpocząć Nowy Rok z poczuciem, że jesteś warta wszystkiego, co najlepsze!

„Zwyczajnie niezwykłe…” wieczory przy winie w Pałacu Pod Baranami…

…zapraszają…

Monika Schwertner (autorka cyklu „Wino jest kobietą” w portalu Polska ma Sens) i Monika Bielka-Vescovi

Zapraszamy wszystkie zwyczajnie niezwykłe kobiety na zwyczajne i niezwykłe wieczory przy winie w Winiarni Pałacu Pod Baranami… Rozmawiamy o poważnych sprawach w przyjazny i przystępny sposób, delektując się chwilą i dzieląc doświadczeniem. Czego możecie się spodziewać?

Kolejne spotkanie z cyklu „Zwyczajnie niezwykłe…” to warsztat coachingowy mający na celu pomóc Ci rozpocząć Nowy Rok z poczuciem, że jesteś warta wszystkiego, co najlepsze!

Być może czujesz czasami, że sama podcinasz sobie skrzydła… Masz wrażenie, że brakuje Ci pewności siebie, gdy walczysz o dobre zmiany w swoim zyciu, a przez to czasem zaprzestajesz walki w pół drogi…

Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś każdy ambitny projekt w swoim życiu rozpoczynała z absolutnym przekonaniem, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze? Jak byś się czuła, gdybyś pełna wiary w przyszłość i z przekonaniem o swojej wartości przystępowała do realizacji swoich celów i planów?

W czasie warsztatu porozmawiamy o mechanizmach samo-sabotażu i jak można się z tym uporać poprzez pracę nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Przez tę rozmowę przeprowadzi Cię, Monika Schwertner, certyfikowany coach, trener, doradca biznesowy, więcej informacji pod linkiem: http://monikaschwertner.pl/o-mnie/

Czy trzeba czegoś więcej? Może nie, ale my oferujemy Ci jeszcze COŚ…

…podróż do świata zapachów, smaków i wyobraźni… W formie wyśmienitej degustacji wina… Będzie o tym, jak poczuć się pewnie wybierając wina z karty win, jak czytać etykiety i dobierać wina odpowiednio do sytuacji, potraw i gości. O tym wszystkim porozmawiamy przy wysmienitym Mount Riley Pinot Noir Marlborough 2013. Tę część poprowadzi Monika Bielka-Vescovi – dyplomowany trener sommelier, założycielka Szkoły Sommelierów, juror prestiżowych konkursów winiarskich, więcej o Monice pod linkiem: http://szkolasommelierow.com/trenerzy/

Tak więc… będziemy rozmawiać, będziemy degustować , będziemy celebrować zwyczajną niezwykłość chwili. A wszystko w zaczarowanym klimacie krakowskiego Pałacu Pod Baranami… Gorąco zapraszamy!

Wejście do Winiarni od podwórka na wprost od bramy głównej Pałacu.


Wejściówki w cenie 80 zł do nabycia na stronie http://monikaschwertner.pl/shop/wydarzenia-live/1089/